HOME JEU DE BOULES VERENIGINGEN IN "DE REGIO"


Regio-programma 2018


 
Datum
Vereniging
toernooien 2018
spelvorm
Opm.
rondes 
  zaterdag 7 januari Actief Nieuwjaarstoernooi doublet   4
  zondag 14 januari U.S.V. doublettoernooi doublet   5
  woensdag 31 januari KCC doublettoernooi doublet   4
 
  woensdag 11 februari U.S.V. Doublettoernooi  doublet   5
  zondag 17 februari Sparta Doublettoernooi doublet   5
 
  zondag 4 maart Boulistica Regiotoernooi doublet   4
  woensdag 14 maart KCC Regiotoernooi doublet   4
  zaterdag 17 maart Bergambacht Koolwijktoernooi doublet   4
  zaterdag 25 maart Argento Lentetoernooi doublet   5
  zaterdag 31 maart Actief Gerrit van de Weltoernooi doublet   5
 
  donderdag 7 april Jeu de Woeles Voorjaarstoernooi doublet   5
  donderdag 12 april De Beijerse Worp Mix toernooi mix   4
  woensdag 18 april Vitesse Mix toernooi mix   4
  zaterdag 21 april LdBdB Regiotoernooi doublet   5
  vrijdag 27 april   Koningsdag      
  zondag 29 april Nikantes Lentetoernooi doublet   5
 
  zondag 6 mei Argento Bevrijdingstoernooi doublet   5
  donderdag 10 mei   Hemelvaartsdag      
  zondag 13 mei   Moederdag      
  zondag 20 mei   Pinksteren      
  maandag 21 mei KCR Wim van Pelt-toernooi doublet   5
  zondag 27 mei USV Open doublettoernooi doublet OPEN 5
             
  zaterdag 02 juni De IJsboulers Regio doublettoernooi doublet   4
  zondag 03 juni Argento Jubileum Zilverstadtoernooi doublet OPEN 5
  zaterdag 09 juni TOGB Doublettoernooi doublet   5
  zaterdag 16 juni Boules Amis 3 molentoernooi doublet   5
  zondag 17 juni   Vaderdag      
  zaterdag 23 juni Nikantes Kwintettoernooi kwintet   5
             
  zondag 08 juli Bergambacht Koekoekstoernooi doublet   4
  zondag 15 juli U.S.V. Doublettoernooi doublet   5
  donderdag 19 juli De Beijerse Worp Vrijetijds toernooi mix   4
  zaterdag 21 juli Vitesse Doublettoernooi doublet OPEN 5
  zaterdag 28 juli TOGB Doublettoernooi      
  maandag 30 juli Argento Vrijetijds toernooi doublet OPEN 4
 
  zaterdag 04 augustus Actief   Pilo Design Award doublet   5
  dinsdag 07 augustus Jeu de Woeles 50+ toernooi mix   4
  zondag 12 augustus Bergambacht Gebr. De Langentoenooi doublet   4
  zondag 19 augustus Nikantes Beach Boulen doublet OPEN 5
  zaterdag 25 augustus De Beijerse Worp Besturentoernooi (middag) mix   5
             
  woensdag 05 september Vitesse Doublettoernooi doublet   4
  zondag 09 september USV Triplettoernooi triplet   5
  zondag 16 september Sparta Doublettoernooi doublet   5
  zondag 25 september UVS Champions League doublet   v+p
 
  woensdag 03 oktober KCC 50+Regiotoernooi doublet   4
  zaterdag 06 oktober De IJsboulers Gras Mix toernooi mix   4
  zaterdag 13 oktober Bergambacht BMC toernooi doublet   4
  maandag 15 oktober KCR 50+ Toernooi doublet   4
  zondag 21 oktober Argento Herfsttoernooi mix OPEN 4
 
  zaterdag 04 november Bergambacht Open snerttoernooi doublet OPEN 4
  zaterdag 10 november Sparta Gluhweintoernooi  (middag) doublet OPEN 4
  zondag 18 november USV Sextettoernooi sextet   5
 
  zaterdag 01 december L.d.B.d.B. Binnentoernooi doublet OPEN 5
  zondag 09 december Argento Kersttoernooi doublet   4
   
  Print deze pagina